Реклама на сайті

Ми цінуємо нашого читача, і хочемо публікувати цікаву рекламу від відповідальних рекламодавців.

Пропонуємо рекламні формати на всі випадки життя::

  • “КОМЕРЦІЙНІ” ОГОЛОШЕННЯ – що пов’язані з постійним чи періодичним здійсненням підприємницької діяльності, а також кожне четверте та всі наступні оголошення однієї особи в ту саму рубрику публікуються на умовах реклами.
  • ПУБЛІКАЦІЯ ВАШИХ ОГОЛОШЕНЬ НА ГОЛОВНІЙ СТОРІНЦІ ПОРТАЛУ. Ми можемо розмістити Ваше оголошення на головній сторінці порталу “Страгора. Інфо” на умовах реклами.
  • БАНЕРНА РЕКЛАМА. На порталі є різні типи банерів: банер над матеріалом, банер внизу матеріалу, банери справа від матеріалу. Мінімальне розміщення банера – один місяць.
  • ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ -розміщення готової статті (новини), або підготовка та розміщення такого матеріалу з позначкою “Партнерський матеріал”.

Формат з необмеженим маркетинговим потенціалом. Повноцінна стаття, що може бути написана Вами, або ж із залученням наших авторів. Найкращий спосіб розповісти нашій аудиторії про ваш продукт або сервіс.Формати: прес-реліз, поради, огляд продукту або послуги, акція.

Головною умовою публікації реклами в цілому світі є оплатність. Щоб дізнатись ціни та деталі рекламної співпраці з нами, пишіть на eMail: reklama.strahora@gmail.com