ПРАВИЛА САЙТУ

1. Редакція інформаційного порталу «Страгора. info» визначає правила поведінки на цьому сайті і залишає за собою право вимагати їх дотримання від користувачів.

2. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті  «Страгора. info»  автоматично означає згоду користувача з цими правилами, публічною угодою та умовами реклами.

3. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідність з українським та міжнародним законодавством про авторське право і суміжні права.

4. Будь-яка інформація, яку користувач надає, використовуючи можливості інформаційного порталу «Страгора. info»  (в тому числі персональні дані) , стає надбанням громадськості і може бути прочитана, зібрана чи використана третіми особами.

5. Інформаційний портал «Страгора. info» не здійснює збирання та обробку будь яких персональних даних користувачів і не несе відповідальності за такі дії третіх осіб.

6. Розміщення оголошень та рекламних матеріалів здійснюється відповідно до ПУБЛІЧНОЇ УГОДИ та УМОВ РЕКЛАМИ.

7. Редакція сайту «Страгора. info» не несе відповідальності за зміст оголошень, рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, які опубліковані на сторінках сайту «Страгора. info». 

8. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на сайті «Страгора. info» може не відповідати думкам і позицією редакції .

9. Модератор має право видаляти коментарі, які не стосуються обговорюваної тематики новини.

10. На сайті «Страгора. info» заборонені заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв’язування військового конфлікту.

11. На сайті «Страгора. info» заборонені прямі й непрямі образи політиків, чиновників, журналістів, інших користувачів сайту «Страгора. info».

12. На сайті «Страгора. info» заборонені прямі і непрямі образи за національною, етнічною, расовою чи релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.

13. На сайті «Страгора. info» заборонені нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.

14. Коментарі під новинами є постмодерованими.

15. Редакція сайту «Страгора. info» залишає за собою право вносити зміни в ці правила.

16. Відповідальність за оголошення, рекламу, повідомлення у блогах  та інший контент на сайті «Страгора info» несе користувач, який їх розмістив.

17. Текстові матеріали (об’єкти авторського права), розміщені на Сайті (крім оголошень та реклами), можуть бути використані будь-якими Користувачами без отримання письмового дозволу редакції Сайту і на безоплатній основі виключно за умови обов’язкового посилання на сайт «Страгора. info», а для Інтернет-видань – прямого, відкритого для пошукових систем, гіперпосилання на головну сторінку сайту «Страгора. info» не нижче другого абзацу, яка визначає інформаційний портал «Страгора. info» як джерело інформації.

18. Використання фотоматеріалів Сайту дозволяється тільки за умови збереження ватермарку (маркування) або за наявності прямого, відкритого для пошуковиків, гіперпосилання на «Страгора. info».

19. Інформація, розміщена на Сайті у рубриці «Дошка оголошень» та у місцях, відведених для рекламних матеріалів та / або розміщена на Сайті під позначенням «реклама» є рекламними матеріалами і належать третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах.

20. Забороняється будь-яке використання тексту, фото-, графічних, відео-, аудіо-та інших матеріалів, розміщених на Сайті як оголошення та реклама, які належать третім особам без їх на те згоди.